Підозри почали виникати ще дорогою до центру. Вулички виявились всипаними симпатичними будиночками кінця ХІХ початку ХХ ст., а іноді і старішими
Ось ще один. Ми нарахували 6, та їх, здається, більше
А, ще десь дорогою був музей
А ось одна з площ
На іншій площі є "вільне піано", де бажаючі діляться з містом своїм вмінням.
А головною принадою для мене виявився фонтан. Тільки це не просто фонтан, це крута сучасна штука біля якої я просиділа пів години і пішла тільки тому, що побоялась остаточно загіпнотизуватися. Діє сильніше ніж Winamp;)
Фото нічогісінько не передає. Це не просто підсвітка, це вода, яка падає фігурами - від простих геометричних до різноманітних написів, тваринок і силуетів пам'яток міста.
Вечеряли ми істинино чеською качиною ніжкою зі сливовою капустою в старовинній ресторації через паркан від місця проведення музичного фестивалю. Чеській качці акомпанував духовий квінтет флейтистів-кларнетистів. На біс заграли What can you do with a drunken sailor.
Вранці прогулялись до фортеці Шпільберк.
Навколо фортеці милий, подібний до Володимирської гірки парк, з якого теж відкривається гарний краєвид





















Немає коментарів:
Дописати коментар